نتایج جستجو برای عبارت :

روش صحیح تعیین حد ضرر (استاپ لاس) stop loss

بطور
کلی می توان گفت حد ضرر یا استاپ لاس Stop loss یعنی بازه ای از قیمت که
شما انتخاب می کنید تا معاملات ضررده بسته شوند تا از ضرر بیشتر جلوگیری
کنید.البته گاهی اوقات دستور استاپ لاس می تواند در سود نیز عمل کند یا حتی
در نقطه صفر به صفر.
اما بطور کلی باید اذعان کرد که حد ضرر یا استاپ لاس در معاملات بسیار
ضروری بوده و جز اصلی معاملات در بازارهای مالی می باشد. بطور کلی در تمام
استراتژی های معاملاتی سوده در بازار های مالی شما باید مقدار ریسک و حد
ض
سلام من با یک انیمیشن برگشتم. یک برنامه به نام gifmobاست و از فروشگاه یا همون پلی ستور دانلود کنید. تا بتوانید استاپ موشن کنید.
استاپ موشن چیست.
استاپ موشن یک کار است که مربوط به انیمشین سازی است که روندش این توریست.
چند عکس مثلا 40 یا 50 تا عکس لازم دارد که به هم می چسبند و متحرک می شوند.

تعیین حد ضررآیا شما هم جزو معامله‌گرانی
هستید که بازار را درست پیش‌بینی می‌کنید، اما همیشه با فعال شدن زود هنگام
حد ضرر با زیان از بازار خارج می‌شوید؟ تعیین حد ضرر به استراتژی معاملاتی
بستگی دارد. با این حال دیدگاه‌های غلطی در میان معامله‌گران در رابطه با
تعیین حد ضرر وجود دارد و چنین دیدگاه‌های غلطی می‌توانند بر عملکرد
معامله‌گر تأثیر بگذارند. حتی بسیاری از معامله‌گران تازه‌کار به حد ضرر
توجهی ندارند و آن را به طور “ذهنی” تعیی
با توجه به مهم بودن انواع واتراستاپ ها در سازهای مختلف در این مقاله به معرفی واتر استاپ بنتونیتی اشاره می کنیم. این نوع واتر استاپ  یک واتر استاپ جدید می باشد که جهت جلوگیری از نشتی درزهای اجرایی ساختمان به کاربرد دارد.
این واتر استاپ برای رفع نشتی از پلیمرهای بنتونیت با خاصیت ارتجاعی بالا استفاده می کند. مکانیزم عملکر این واتر استاپ به این گونه می باشد که در هنگام تماس با آب متورم می شوند و باعث می شوند که آب از درزهای اجرایی عبور نکند.
سلام 
یکی از دوستان درخواست تغییر clustername رو داشتن که من این مقاله رو برای این گذاشتم که دیگر دوستان هم استفاده کنن
خب برای اینکار ما باید ابتدا کلاستر رو deconfig کنیم و دوباره config کنیم 
اینکه این کار باعث downtime میشه و اینکه دیتابس ما حذف نمیشه بعد از config ما این دیتابیس رو به cluster اضافه میکنیم
خب برای اینکار ابتدا ما با کاربر root کلاستر رو deconfig میکنیم
روی تمام نود ها بجز نود اخر این دستور رو میزنیم
[root@prod1 install]# cd /grid/app/12.2/grid/crs/install
[root@prod1 install]# ./rootcrs.pl -
About an hour ago I wached a video clip on Instagram about Leo Messi. About how hard he tried and his problem and etc. 
When you have a dream nothing can stop you.
Do you think it's true? When you have a dream nothing can stop you? 
Yes maybe. 
But...  The real question is that nothing can stop you from what? stop you from making that dream come true? Or stop you from trying.
I say nothing can stop you from trying. Maybe we get disappointed but we will rise again and we will try again. Again and again and again. 
Because from where I come trying doesn't mean you will succeed. Most likely you will fail again. Untill you give up on your dream or it will come true when it's too late. It's very rare.
You can try it. Go and talk to people and ask them what dream they had when they were you
بزرگترا هیچی ازین دنیای فاسد نمی بینن...بهش میگن...خیالات...نمی فهمن اطرافشونو بوی مرگ گرفته...جهنم واقعی رو نمی بینن...جهنمی که خودشون ساختن...*خدای من واقعیه*خدای تو یه شیطانه...شیطانه که لایق پرستشه *فقرا لایق زندگی نیستن*ثروتمندا همه حرومزداه ان*شرقیا فاسدن*غربیا تو فساد غرق شدناستاپ استاپ!محض رضای خدا....ما همه انسانیم!!داریم خودمونو نابود میکنیم میفهمین؟؟؟؟تا کی میخواین ادامه بدین؟!؟!خونه ها آتیش گرفتن...لاشخورا و مکنده های روح بالای سر خون

جهت دریافت روی تصویر کلیک کنید.

#له
کشتار مسلمانان در هند را متوقف کنید!
!Stop killing muslims in India

رهبر معظم انقلاب:
قلب مسلمانان جهان از کشتار مسلمانان در هند جریحه دار است.
دولت هند باید در مقابل هندوهای افراطی و احزاب طرفدار آنها بایستد
و با توقف کشتار مسلمانان، از انزوای خود در جهان اسلام جلوگیری کند.
The next time you pop in to your favorite coffee bar, consider skipping the pumpkin-spice lattes, caramel macchiatos, and cold-brew iced coffees; instead, go for a soothing, steaming cup of tea. Because in addition to tea’s well-known power to soothe sore throats and even help prevent cancer and diabetes, it could actually help you drop a few pounds.
"Drinking tea may support weight loss or weight maintenance because it fills the void of beverages that are high in sugar and calories," says Josh Axe, D.N.M., founder of Ancient Nutrition. "When you switch out flavored lattes, coffee with added cream and sugar, and sugary sodas or juices, and replace them with tea, you are cutting a massive amount of calories a day." (We, too, love a salted caramel mocha, but a grande packs a whopp
دوستان عزیز یک بار دیگه سلام به همه شما .
امید وارم دکه تو قرنطینه خانگی حال خوشی داشته باشید . 
امروز میخوام براتون یک لینک بزارم که مستقیم در اپارات باز میشه و شما میتونید از اونجا استاپ موشن جالبی ببینید و لذت ببرید .
دوستون دارم و ایام به کام.
استاپ موشن لگویی

من تو چندین کانال تلگرامی ایرانی و خارجی عضو هستم
برای استفاده از سیگنالهاشو که بتونم سود کنم. البته اینم میدونم که قرار
نیست همه سیگنالها به تارگتها بخورند چون بازار ارز دیجیتال وابستگی کامل
به بیت کوین داره. مثلا بیت کوین 6-7 درصد پامپ یا دامپ میشه آلت کوینها
همشون ریزش پیدا میکنند و احتمالا استاپ لاست اگر گذاشته باشید استاپ لاست
رو بزنه ( که استفاده از استاپ لاست به شدت طبق تجربه توصیه میشه).
به
تازگی با یک کانال خارجی آشنا شدم و سیگنال
“This is your life. Do what you want and do it often.If you don't like something, change it.If you don't like your job, quit.If you don't have enough time, stop watching TV.If you are looking for the love of your life, stop; they will be waiting for you when you start doing things you love.Stop over-analysing, life is simple.All emotions are beautiful.When you eat, appreciate every last bite.Life is simple.Open your heart, mind and arms to new things and people, we are united in our differences.Ask the next person you see what their passion is and share your inspiring dream with them.Travel often; getting lost will help you find yourself.Some opportunities only come once, seize them.Life is about the people you meet and the things you create with them, so go out and start creating.Life i

واتراستاپ ( Waterstop ) یا آب بند
آب‌ بند یا واتر استاپ (Waterstop) عنصری مورد استفاده در سازه‌ های بتن است که برای جلوگیری از نفوذ مایعات (مخصوصا آب) در مفاصل و درزهای آن تعبیه می‌شود. در تولید واتراستاپ‌ها از مواد مختلف و گسترده ‌ای استفاده می‌شود که هر کدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند. بنا به نیازهای مورد نظر در هر سازه، جنس واتر استاپ مورد نظر انتخاب می‌شود. نحوه‌ ی عملکرد و کاربرد واتر استاپ‌ها به این صورت است که آن‌ها طول مسیر جریان
اولین کار بررسی وضعیت سرویس Manager هستش:
GGSCI (lx-01-oracle.roshak.org as GGS@orcl) 9> info allProgram Status Group Lag at Chkpt Time Since ChkptMANAGER RUNNING
خب اینجا باید طبق نقشه راهمون نامگذاری‌ها رو انجام بدیم:
GGSCI (lx-01-oracle.roshak.org as GGS@orcl) 10> edit param mgrPORT 65324autostart extract rora1autorestart extract rora1 , RETRIES 10, WAITMINUTES 1, RESETMINUTES 5PURGEOLDEXTRACTS ./dirdat/*, USECHECKPOINTS, MINKEEPDAYS 3
چون سناریو فعلی یکطرفه است من فقط سرویس replicat رو اضافه کردم در ادامه برای راه‌اندازی سناریوی ۲ طرفه باید capture, pump هم راه‌اندازی بشه.
خب برای اینکه پی

واتراستاپ ( Waterstop ) یا آب بند
واتراستاپ ( Waterstop ) یا آب بند
آب‌ بند یا واتر استاپ (Waterstop) عنصری مورد استفاده در سازه‌ های بتن است که برای جلوگیری از نفوذ مایعات (مخصوصا آب) در مفاصل و درزهای آن تعبیه می‌شود. در تولید واتراستاپ‌ها از مواد مختلف و گسترده ‌ای استفاده می‌شود که هر کدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند. بنا به نیازهای مورد نظر در هر سازه، جنس واتر استاپ مورد نظر انتخاب می‌شود. نحوه‌ ی عملکرد و کاربرد واتر استاپ‌ها به این صو
روش زیر اتصا ل یک مسیر اف تی پی به یک فولدر در سروررا توضیح میدهدابتدا بسته curlftpfs  را نصب نمایید (نکته: اگر به مشکل خورد ابتدا بسته fuse را نصب نمایید)
vim /etc/init.d/mountftp#!/bin/sh## Run-level Startup script for curlftpfs## chkconfig: 345 91 19# description: Startup/Shutdown the curlftpfs # FTP user, password, and host (you can specify the port also eg. ftp.example.com:2002)ftpUser=user                    #نام کاربری از اف تی پیftpPass=password                #پسورد کاربر اف تی پیftpHost=ftp.example.com         #مسیر  اف تی پی مورد نظر که باید به  فولدر متصل شود
سلام...من علیرضا دهقانزاده هستم و می‌خواهم که کفشبالیست ها را برای شما تعریف کنم یک  روز من به کتابخانه رفتم وهمان موقع معلم آمد و گفت من می خواهم یک نفر در کلاس بتواند یک استاپ موشن بسازد من قبول کردم تا آن را بسازم از معلم پرسیدم که چطوری می شود یک استاپ موشن ساخت چطور چیزی است معلم گفت با عکس یعنی باید خیلی زیاد عکس بگیری تا آن استاپ موشن ساخت و آن ها را کنار هم میگزاریم تا یک فیلم بشود و روی آن صداهم می گذاریم و به بچه ها نشان می دهیم من آن را
حتما شما هم در دوربین ها و یا گوشی های هوشمند خود با موردی به نام f-stop یا aperture برخورد کرده اید و برایتان سوال شده است که این اعداد اعلام شده چیست و به چه معناست؟ در این مطلب تلاش دارم شما رو به طور خلاصه با یکی از امکانات و موارد تاثیرگذار در عکاسی آشنا کنم.حتما
شما نیز درباره گشادگی دریچه لنز مطالبی شنیده اید و برایتان سوال شده است
که در واقع کاربرد آن چیست؟ در واقع در لنز ها تعدادی تیغه فلزی وجود دارد
که میزان نور گذرنده از لنز به سمت فیلم یا
یکی از کلماتی که در زمان تنظیمات دوربین بسیاراستفاده میشود
اصطلاح استاپ ( Stop ) می باشد و ما از عکاسان
حرفه ای در زمانی که صحبت از عکسی میکنند این واژه را زیاد میشنویم . مثلا این عکس به یک یا چند استاپ روشنایی بیشتر نیاز
دارد یا اینکه ایزو را از 200 یک استاپ بالاتر ببرید ....

بسیاری از هنرمندان عکاس از همان شروع عکاسی
معمولا تمایل چندانی به استفاده از محاسبات ریاضی برای عکاسی بهتر ندارند ترجیح
میدهند به جای محاسبات دوربین خود را بر روی حالت اتو
مراکز خدماتی شهر وان
رسـتوران ها و کــافه ها با خیال راحت یک روز کامل را برای خرید در ای وی ام در نظر بگیرید و برای صرف وعــده نهار و شام به رستوران ها و کافه ی این مرکز خرید با منوهای ترکی، بین بین المللی و غذاهای ویژه ایتالیایی بروید. فست فود های معروف همچون برگر کینگ Burger King ، رستوران های ایتالیایی مثل اسباروب Sbarrob ، رستوران های بومی مانند مادو Mado ، بورسا کباب اوی Bursa Kebap Evi، اوستا دونرجی Usta Dönerci ، ایکیزلر İkizler و کوفته رامی Köfteci Ramiz در کنار رست
Types of brakes: apparatuses used to slow or stop a moving vehicle.Drum brake: mechanism that slows and stops a car by fiction, by pression brake shoes against a drum.Drum: cylindrical part attached to the wheel, against which the brake shoes are pressed to stop the car.Brake lining: frictional part on the outside edges of the brake shoes.Return spring: part of the brake mechanism that returns the brake shoes to their initial position.Piston: cylindrical part that transmits the pressure to and receives pressure from the brake shoes.Wheel cylinder: type of roller that applies a uniform pressure to the wheel then the brake is activated.Brake shoe: part on which the brake lining is mounted.Brake pads: part activated by the piston.Wheel hub: central part crossed by the axel.Stud: metal pin.Dis
۱۰اردیبهشت

آشنایی با گیاه چای و شرایط رشد آن
انواع مختلفی از چای، نظیر چای سبز، چای سیاه، چای اولانگ و چای سفید در بازار موجود است، حتی انواع دیگری نیز وجود دارند که شامل طعم، عطر و خواص گیاهی دیگری هستند، اما جالب است بدانید این چای های گوناگون به طور کلی از یک نوع  گیاه به دست می‌آیند. در واقع با پردازش های گوناگون برگ ‌های چای، انواع مختلف چای با طعم ، رنگ و بوی خاصشان به دست خواهد آمد.گیاه چای با توجه به شرایط کاشت و پرورشی که دارد، طعم و
معلوم می شود که کلیشه قدیمی "تصویری ارزش هزار کلمه دارد" درست است ، حداقل وقتی از عکس پروفایل Facebook خود استفاده می کنید. مطالعه ای از دانشگاه پنسیلوانیا نشان می دهد که عکس پروفایل پروفایل Facebook در مورد شما و شخصیت شما چه می گوید . آیا شما برونگرا ، وجدان یا عصبی هستید؟ معلوم است که - دقیقاً مانند توپ 8 جادویی - تصویر پروفایل پروفایل رسانه های اجتماعی شما همه را می داند.

ادامه مطلب
مواد لازم برای پست گذاشتن در وبلاگ:
۱. ددلاین 
۲. هندزفری و رادیو پیام
۳. لیوان لیوان چای و باچی
۴. یک درامای کره‌ای در حال پخش استاپ خورده در پس‌زمینه
۵. استرس
۶. عذاب وجدان
* باچی : هر آن چیزیست که برای لذت‌بخش‌تر کردن چای با آن تناول می‌شود. 
It's a desicion to make!
I don't know how to start this, so let me tell you what exactly happend today!

I woke up early in the morning with an idea in my head. It's not not really important that what was the idea. I always write my ideas in a journal. So I did the same to this one.
These days my situation is very unstable yet I try to...  make them happen. Of course I can't make all of them happen. These ideas are mostly things that I can do now and they are things that I know I can do but not all of them. These are long term ideas.
I have a passion and I have an education. My education is different from my passion. I've always tried to follow what I like. But I wasn't successful as much as wanted. Of course I had acceptable achievements but still I wanted and I want more.
Sometimes
قابلیت مدیریت کامل توسط مشتری
شما به عنوان یک مشتری ، باید قابلیت این را داشته باشید که در هر زمان که مایل بودید ،فعالیت پیج اینستاگرام خود را در ربات کنترل نمایید . کنترل شامل استاپ و استارت و تغییر پیج هدف و همیچنین تغییر پسورد پیج می باشد
استفاده ایمن
باید مطمئن باشید ربات مورد نظر ایمن است . ایمن از هر نظر مورد صحبت می باشد . امن از لحاظ اینکه پسورد شما را ذخیره نمی کند . و مهم تر از همه اینکه روبات به قدری هوشمند طراحی شده باشد که وقتی اکانت
راه های بسیاری وجود دارد که می توانید از روغن سیاهدانه استفاده کنید که بسیاری از آن ها با افزایش متابولیسم بدن به کاهش وزن کمک می کنند. تحقیقات جدید فقط برخی از آنها را پیشنهاد می کند که در زیر آمده اند. ویتامین B در این روغن باعث افزایش سوخت و ساز بدن و مصرف کالری بیش تر می شود؛ بنابراین کمبود کالری ایجاد می شود و باعث کاهش تدریجی وزن می شود.
علاوه بر این، روغن سیاهدانه قادر به محدود کردن اشتها است و دارای اثرات بی نظیری بر روی بدن است که میل به

What Lifestyle Changes Are Necessary After Weight Loss procedures?
Over time, some people regain weight despite bariatric surgery. Some eat high-calorie or high-fat foods instead of healthy foods — and eat them too often. Some people rely on “soft meals” such as ice cream and milk shakes.

The body itself may change over time, too, leading to weight gain. The digestive tract might begin absorbing more calories. Even the size of your surgical stomach can expand gradually over time.
To keep the weight off, you need to work at it. Here are some tips:

Eat very small meals. Adapting to small meals is challenging but necessary. Eat small amounts of food slowly, chew well, and eat lots of protein.
Make nutrition a priority. You must make the foods you eat count. Good nutrition is cr
شاید تعجب کنید اما رژیم کاهش وزن ۱۰ کیلو در ۱ ماه کار ساده ای می باشد. البته کاهش ۱۰ کیلو در یک ماه به یک برنامه مدون دارد تا موفق شوید. اولین اصل این است که در یک هفته اول نیاز است به رژیم لاغری کنونی عادت نمایید. به هر حال در این مطلب سایت لاغر فیت به بررسی بهترین رژیم لاغری ۱۰ کیلو در یک ماه می پردازم تا به رویای خود برسید.
در ادامه برای پاسخ به پرسش گونه در یک ماه ۱۰ کیلو لاغر شویم با برنامه لاغری در یک ماه ۱۰ کیلو در لاغر فیت همراه باشید.
م
اندیکاتور در تحلیل تکنیکال
اندیکاتورها مجموعه ای از فرمول ها و ابزارهای ریاضی هستند که توسط تحلیلگران مختلف با سلایق گوناگون و با اهداف تحلیل متفاوت، ابداع شده اند تا هریک بسته به دلخواه تحلیلگران بتوانند پارامترهای خاصی را اندازه گیری نموده و معامله گر (تریدر) در تحلیل هرچه بهتر شرایط حاکم بر بازار کمک نمایند.
اندیکاتورها بر اساس معیارهایی نظیر قیمت، حجم معاملات، تعداد معاملات، سرمایه های خرید و فروش و بسیاری از موارد دیگر محاسبات خود
زیبا بود. فوق العاده زیبا بود. اگر طرفدار سریال با تم های دارک هستید و سن بالای 18 دارید پِنی دِرِدفول رو پیشنهاد میکنم. اگه هانیبال رو هر جا استاپ کنی میشه ازش یه تابلوی هنری در آورد، پنی رو هر جا استاپ کنی دیالوگ سنگینی داره که باید بخاطر سپرد. داستان ها و افسانه هایی تا حالا شنیدید رو کنار هم بذارید، دراکولا، فرانکنشتاین، هاید و جکیل، لوسیفر، ومپایر، ورولف، ویچ ... پنی ترکیبی از همه اینهاست در دوران عصر تاریک! دورانی که قاتلای معروفی مثل جک د
⭕️interest-free Bankingبانکداری بدون بهره
some financial institutions do not charge interest in loans or pay interest on savings, because it is against certain ethical or religious beliefs.
تعریف صحیح و  جامع از بانکداری اسلامی مبنی بر اینکه نه سود به سپرده گذار بدهد نه بهره از وام گیرنده دریافت کند
islamic banks do not pay interest to depositors or charge interest to borrowers.
instead they invest in companies and share the profit with their depositors
طبق این تعریف بانک، سپرده گذار و وام گیرنده ریسک کسب و کار را مابین هم تقسیم می کنند(profit and loss sharing- PLS)
این نوع تامین مالی خیلی شبیه
شیر (نام علمی: Panthera leo) پستانداری گوشت‌خوار از سردهٔ پلنگ‌مانندهای خانوادهٔ گربه‌ایان است. با بدنی بزرگ که وزنش در میان نرها گاه به ۲۵۰ کیلوگرم می‌رسد؛ این جانور نیرومند دومین عضو بزرگ‌جثهٔ سردهٔ خود پس از ببر است. شیر به خاطر بدن بزرگ و هیبت و چالاکیش در هنگام شکار لقب «سلطان جنگل» را به خود گرفته؛ اگرچه بیشتر در مناطق گرم‌دشت آفریقا زندگی می‌کند و تنها تعداد کمی از آن در پارک ملی جنگل گیر در گجرات هند یافت می‌شوند. آن‌ها طعم
as she walks by the river she calls the last contact to beg for her life to be saved and the singer sings:
میگفتی بی تو هیچم با من بمون همیشه
نباشی من میمیرم... گل بی گلدون نمیشه!
and she remember it all. she crys and thinks by herself that why didn't she just stoped it!? 
یه روز سرد پائیز گلدونتو شکستی!
and she was it. she's been dying and brought back to life, over and over... she's been sacrificing to get to something and she has always whispered with herself: no strings attached! and every time she promises herself that no more self distructions for others. because you're the most important one. alright? but then she can't stop herself from doing it. she is lost and she has lost everyone...
بهار میا
This is 5 in the morning and I'm still awake. Watching movie. Thinking about my damn life. 
I don't know what's going on here.
I have a lot in my mind. One minute I feel like I owe it to myself to make a good life for myslef another minute I have this life more than ever.
I don't what's gonna happen tomorrow but I know that I have to do something because there is no other way.
I gotta do what I gotta do no matter how hard it is.
I will not stop for a second. I Will Not.
■ یکی از بهترین روش ها start & stop
■ یکی از روشهای موثر برای رهایی از انزال زود رس یا دیر ارضا شدن روش start & stop نام دارد
■ در این روش شما به فعالیت جنسی پرداخته و بعد از آنکه تحریک شما به حداکثر رسید و درست پیش از آن که ارگاسم شوید ، دست از فعالیت برداشته و برای مدت کوتاهی هیچ تحریکی انجام نمی دهید
■ هر چند در ابتدا ممکن است مشکل به نظر برسد ولی به مرور زمان شما از لذت جنسی زیادی بهره مند خواهید شد
■ استفاده از متد ماستر و جانسون از دیگر راههای د
This is 5 in the morning and I'm still awake. Watching movie. Thinking about my damn life. 
I don't know what's going on here.
I have a lot in my mind. One minute I feel like I owe it to myself to make a good life for myslef another minute I hate this life more than ever.
I don't know what's gonna happen tomorrow but I know that I have to do something because there is no other way.
I gotta do what I gotta do no matter how hard it is.
I will not stop for a second. I Will Not.
آز سنجش خعلی بد شد... حس خعلی بهتری نسبت بهش داشتم! امیدوار تر بودم نسبت بهش:(
(هری استایلز داره میگ: stop you're crying baby it's the sign of the times, we gotta get away from here!)
میترسم. از ته و اعماق وجود م از اینکه چ اتفاقاتی خاهد افتاد میترسم. میخام اتفاقای خوب رام بیفته:(
با این حجم از نفرت نسبت به خودم چیکار کنم؟!واقعا نمیدونم دیگه چیکار کنم
نسبت به خودم و اون.یعنی محض رضای خدا یه حرف مثبت و خوب از این ذهن من نمیگذره.فحش پشت فحش.فقط نفرین و حسرت و آآآآه
وای به دردی که درماااااان ندارد فتادم به راهی که پایان ندارد
یکی از عادت های نهادینه شده در وجودم که این روزها متوجه اش شدم، رویاپردازی هست!
قبلا هم میدونستم آدمِ رویایی هستم و اگر به موضوعی فکر کنم، به طور نان استاپ تمامِ احتمالاتِ ممکن رو تصور میکنم!
این روزها دست رویابافم رو کوتاه کردم از ذهنم!سعی میکنم بیشتر در حال و واقعیت زندگی کنم تا در رویا!
کمی سخت هست راه رفتن روی زمینِ سفت بجای راه رفتن روی ابرها، رخ به رخ مواجهه شدن با واقعیت بجای همزیستی مسالمت آمیز با رویا، اما فکر میکنم یکی از ویژگی های م
ارزش سخنان ابو حنیفه در کلام احمد بن حنبل
خطیب بغدادی از علمای بزرگ اهل سنت عمری نقل کرده است:
أَخْبَرَنِی ابن رزق، قَالَ: حَدَّثَنَا أَحْمَد بن سلمان الفقیه المعروف بالنجاد، قَالَ: حَدَّثَنَا عبد الله بن أَحْمَد بن حنبل، قَال: حَدَّثَنَا مهنى بن یحیى، قال: سمعت أَحْمَد بن حنبل، یقول: ما قول أبی حنیفة والبعر عندی إلا سواء .
مهنی بن یحیی گفت که از احمد بن حنبل شنیدم که می‌گفت: کلام ابو حنیفه و پشکل نزد من یکسان است!!!
بشار عواد معروف محقق کتاب
There's not a day goes by I don't feel regret. Not because I'm in here, or because you think I should. I look back on the way I was then then, a young, stupid kid who committed that terrible crime. I want to talk to him. I want to try and talk some sense to him, tell him the way things are. But I can't. That kid's long gone and this old man is all that's left. I got to live with that. Rehabilitated? It's just a bullshit word. So you go on and stamp your form, sonny, and stop wasting my time. Because to tell you the truth, I don't give a shit
منع اهل بیت علیهم السلام از هم‌نشینی با اهل بدعت
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
۳- أبو علی الأشعری، عن محمد بن عبد الجبار، عن الرحمن بن أبی نجران عن عمر بن یزید، عن أبی عبد الله (علیه السلام) أنه قال: لا تصحبوا أهل البدع ولا تجالسوهم فتصیروا عند الناس كواحد منهم، قال  رسول الله (صلى الله علیه وآله): المرء على دین خلیله وقرینه.
حضرت امام صادق علیه السلام فرمودند: با اهل بدعت رفاقت و هم‌نشینی نکنید تا نزد مردم چون یکی از آن‌ها
دیشب خواب دیدم
د_ف تو خوابم بود و نان استاپ جنگ و دعوا بود
د_ف_ش هم بود و به طرز شدیدا عجیبی فقط نظاره گر بود و دخالتی نمیکرد
اصن یه وضعی بودا

سیستمم عجیبه
وقتایی که از یکی شدید شاکیم و امکان دعوا کردن با طرف واسم وجود نداره
شب تو خوابم میاد و یه دل سیر اونچه تو دلمه رو بهش میگم و خالی میشم
میشورم و پهنش میکنم رو بند و خلاصه اونچه تو واقعیت از دستم نمیادو تو خواب حساااببییی جبران میکنم

صبحشم که از خواب پا میشم انگار از رینگ بوکس برگشتم، حسابی
I don't know why parents insist on talking about others. specially mothers. God damn..other girls other girls..you know all of the mothers ate kind,they miss you , they love you but sometimes hard to tolerate:|
sometimes I say to myself, let's show them the real other girls, and be one of them.
last week that my mother was on travel,  although I had coaching exams I cooked, cleaned washed the dishes, and there was no mess in our home, and actually they see I can handle it very good..but she always love me to cooked and always say look at Fazeleh she never let her mother to touch anything and always cook,but tou I worry about you after marriage (actually she is 5years younger than me:/what the hell!) I never wana be like them because there is nothing in their damn minds except marriage and
اصل باطل بودن تسلسل و نیاز مندی هرچیز به علت ابتدا باید تعریف درستی از این دو اصل ارایه شودباطل بودن تسلسل بدین معنس است: در قهقرای معلول ها افتادن و پیدا نکردن stop place . و دلیل باطل بودنش این است که اصل علت العلل در اینجا کمک میکند و به سیر قهقرایی پایان میدهد. چکن هرچیزی علتی دارد و معلول بدون علت نداریم.به stop place همان علت العلل میگویند .در الهیات و اخصوصا اثبات خداوند بی نهایت و بدون حد و حدود و واجب من جمیع جهات از این اصلول استفاده می سود. در و
اصل باطل بودن تسلسل و نیاز مندی هرچیز به علت ابتدا باید تعریف درستی از این دو اصل ارایه شودباطل بودن تسلسل بدین معنس است: در قهقرای معلول ها افتادن و پیدا نکردن stop place . و دلیل باطل بودنش این است که اصل علت العلل در اینجا کمک میکند و به سیر قهقرایی پایان میدهد. چکن هرچیزی علتی دارد و معلول بدون علت نداریم.به stop place همان علت العلل میگویند .در الهیات و اخصوصا اثبات خداوند بی نهایت و بدون حد و حدود و واجب من جمیع جهات از این اصلول استفاده می سود. در
My dearest X,
life has been kind to me so far and I thank the world for your existence. Time will pass and we will grow old, but my heart will always stay the same. It's magical how unique a first love can be. Do you remember the time we sat at tables eating lunch or dinner and my heart would pound faster and faster until you glimpsed at me and then my heart would stop?
It doesn't happen anymore but I have a feeling it might. A heart, a wish, and your kindness are the things you sent me. And in return I sent you a tulip, a kiss, and a need for your wishes.
I love you,
me
Soudabeh:Don't stop doing Khair (good). Therefore, perform every deed to the end  until you reach Paradise.  For example,  you have performed an act to the stage of Noon ( the act is quit obvious) but you have not completed until Asr ( result).  In this logic every act had a continuum of preconditions until it reaches to the conclusion. The reason for these issues was: فمن یعمل مثقال ذره خیره یرهPerform any Khair (good deed) at its time,  observing the limit of time itself is (Khair). If you want to perform an act,  do it in continuum of time.
انواع انیمیشن شامل 5 دسته است
ممکن است اولین چیزی که با شنیدن نام انیمیشن به ذهنتان خطور می کند، انیمیشن های سه بعدی پرزرق و برق دیزنی و پیکسار باشد. ولی جالب است بدانید که انواع انیمیشن 5 دسته را در برمی گیرد. برای هر یک از این دسته ها تکنیک ها و ابزار مختلف به کار گرفته می شود. این 5 دسته عبارتند از:
انیمیشن سنتی
انیمیشن دو بعدی
انیمیشن سه بعدی
موشن گرافیک
استاپ
انیمیشن سنتی (دست ساز، سل انیمیشن، دو بعدی)
انیمیشن سنتی که گاهی دست ساز، سل یا دو ب
این بار با مصرف آب سبزیجات به راحتی و سلامتی کامل وزن خود را کاهش دهید و لاغر شوید.

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی هشدار داد: «بسیاری از افراد چاق و دچار اضافه وزن همواره به دنبال کارها یا مواد غذایی‌ای هستند که لاغر شوند درحالی که با گرفتن رژیم‌های غلط عوارضی مانند گودی زیرچشم، لاغری صورت، بالا رفتن چربی خون، کم شدن آب زیرپوست، عصبی شدن و… در انتظارشان است.»به گزارش نازوب دکتر محمدرضا وفا اظهار داشت:

«گاهی بین برخی افراد، مصرف آب سبزی
به این فکر می‌کردم که آدم زنده باشد و بدنش شروع کند به تجزیه شدن. نمی‌دانم بعد از مرگ چه اتفاقی برای بدن می‌افتد. می‌گندد و کرم می‌زند و چه و چه. فکر می‌کردم که آدم زنده باشد و عین‌ به عین یک همچین چیزی را ببیند. هر روز و هر ساعت، شاهدِ روندِ تلاشی تنش باشد. هر روز زشت‌تر شود. و ببیند که زشت‌تر می‌شود.
چیزِ غریبی نیست البته. در قصه‌ها آمده که با ایّوب یک چنین معامله‌ای شد. و تازه ایّوب کارِ خطایی هم نکرده بود.
اگر شما این نوشته را می‌خوانید،
http://savetrestles.surfrider.org/2013/06/water-board-hearing-logistics-and.html
http://savetrestles.surfrider.org/2013/03/show-up-march-13-to-stop-toll-road-again.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/upm-tumpu-program-pemindahan-ilmu.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/graduan-politeknik-pereka-hebat.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/cuaca-uji-peserta-vbr.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/utem-sentiasa-merintis-sentiasa.html
http://blog.mohe.gov.my/2012/10/akept-turun-padang-bangunkan-kepimpinan.html
انواع انیمیشن شامل 5 دسته است
ممکن است اولین چیزی که با شنیدن نام انیمیشن به ذهنتان خطور می کند، انیمیشن های سه بعدی پرزرق و برق دیزنی و پیکسار باشد. ولی جالب است بدانید که انواع انیمیشن 5 دسته را در برمی گیرد. برای هر یک از این دسته ها تکنیک ها و ابزار مختلف به کار گرفته می شود. این 5 دسته عبارتند از:
انیمیشن سنتی
انیمیشن دو بعدی
انیمیشن سه بعدی
موشن گرافیک
استاپ
انیمیشن سنتی (دست ساز، سل انیمیشن، دو بعدی)
انیمیشن سنتی که گاهی دست ساز، سل یا دو ب
امروز مود کلو Time Stopper رو برای شما عزیزان آماده دانلود کرده ایم این مود بسیار کم یاب است طرز کار این مود جوری هست ک با نوشتن استاپ یهویی همه چی متوقف میشه همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید 

برای دانلود به ادامه مطلب بروید
ادامه مطلب
  نصف شبه و تنهایی.یه کسی رو میخوای که همیشه کنارت باشه تا تو تا آخر عمر احساس تنهایی نکنی.چشماتو میبندی و چند دقیقه بعد،چشماتو باز می کنی و میبینی تنها نیستی.میبینی یه کسی هستش که کنارته.مثل یه دوست...نه!مثل یه فرشته،مهربون و قلب مهربونی داره.
دستشو میگیری و باهم بیرون میرین.تو جاده،تو دشت و تو شهربازی،تا جون دارین میدویین.صدای خنده هاتون تا سقف آسمون میاد بالا،میچرخین و میرقصین.خسته میشین و رو زمین میخوابین.
چند دقیقه بعد،بلند میشی و بازم د
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : نیره پیروزبخت در حاشیه مراسم روز ملی کیفیت در پاسخ به سوالی در خصوص مصوبه شب گذشته شورای عالی استاندارد، اظهار داشت:در این جلسه مصوب شد تولید پراید به طور کامل از ابتدای مرداد 99 متوقف شود و در عین حال تولید پژو 405 جی ال ایکس نیز از ابتدای خرداد 99 متوقف خواهد شد. 
ادامه مطلب
برای اینکه تا عید لاغر شویم چه کاری باید انجام بدهیم؟
کاهش وزن برای بسیاری از خانم ها م همچنین آقایون بسیار مهم است ولی بیشتر خانم ها به اندام
و هیکل خود بسیار حساس ترند و همیشه به دنبال راهی می گردند تا به اندام مورد
نظر خود برسند. در این بین چاقی یکی از عواملی است که باعث شده خانم های زیادی را به دنبال
استفاده از رژیم های غذایی سنگین و همچنین استفاده از داروهای لاغری تشویق می کنند.
سوال این است و هم اکنون خانم های زیادی به دنبال جواب هستند که
اعتراف ابن مغازلی به صحت حدیث غدیر
ابن مغازلی از علمای اهل تسنن پس از نقل حدیث غدیر می‌نویسد:
٣٩- قال: أبو القاسم الفضل بن محمد: هذا حدیث صحیح عن رسول الله صلى الله علیه وسلم وقد روى حدیث غدیر خم عن رسول الله صلى الله علیه وسلم نحو من مائة نفس منهم العشرة، وهو حدیث ثابت لا أعرف له علة، تفرد علی علیه السلام بهذه الفضیلة، لیس یشركه فیها أحد.
ابو القاسم فضل بن محمد گفته است: این حدیث صحیح (حدیث غدیر) از رسول خدا (صلی الله علیه و آله) روایت شده است و ح
دو هفته ای هست که بچه های شرکت سالن میگیرن برای برنامه فوتبال.
دیروز جلسه دوم بود که میرفتم، البته به اصرار بچه ها... وسطای بازی اومدم استاپ کنم که زانوم خالی کرد و دادم به هوا رفت و نقش بر زمین شدم.
شدت درد به حدی بود که چشمام سیاهی میدید. و باز هم دوباره، همان درد قدیمی و کهنه سر باز کرد.
حالا بازم باید تا هفته ها لنگ بزنم و به خودم لعنت بفرستم که چرا رفتم جودو! آخه میخواستی که چی بشه ؟ مگه خدا براش مهم بود که تو چی ازش میخوای ؟
بدبختی اینکه ماشین
Bermuda is originally the name of the beautiful islands in the North Atlantic Ocean and near America, which are considered to be the vast territories of the Kingdom of the United Kingdom. Most people called Bermuda's name for the strange events in the area known as the Bermuda Triangle, the sinking of ships, the disappearance of planes and the loss of people in the area was very informative, and for a long time people believed that supernatural forces triggered These are the events.
Hair loss occurs in more than 60% of men and in approximately 10% of women. Although a lack of scalp hair can potentially increase the risk of actinic damage and skin cancer, male and female pattern baldness are conditions that are, with few exceptions, treated electively.
Balding is a major concern for many, and surgery to treat hair loss (ie, hair transplantation) is the most common cosmetic surgery procedure performed on men today. Yet, the market for hair transplantation is dwarfed by the immense market for products that treat hair loss without surgery.
These products, which include shampoos, hair-care cosmetics, scalp massagers, laser combs, and many more, have no proven efficacy except for their ability to temporarily increase the volume of existing hair, resulting in a denser appear
​معرفی روش های کاشت مو، کلینیک های کاشت مو، سوالات کاربران، راه های ارتباطی با مراکز کاشت مو و ...
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو در سایت کارشد و وارد بخش کاشت مو شوید.

لیست بهترین مراکز کاشت مو در شیراز
همه چیز در مورد کاشت مو (ویکی پدیا)
انجمن بین‌المللی جراحی زیبایی
چه انتظاراتی از کاشت مو داشته باشم؟ (انگلیسی)
هر چیزی که ازش کاشت مو باید بدانیم... (انگلیسی)
کاشت مو (انگلیسی)
هرچیزی که باید در مورد کاشت مو بدانید...
light up a cigarette put on your head set make it at high level then play a heavy methal and enjoy the maddness. close your eyes feel the battle starts the straight pounches hits your noise the you shake like a missed dancer tears findig the way of the eye corner more blind you are you are on your own feet challenging you see nothing but feeling the battle  that starts ringing bells screamers aroun you need focous and focous you get far while they come near no pla fist between that myth you hear a voice a frequnce makes you calm you just  get to run harder  up stop the brain cod and enjoy dinner....than ever just it stsrts again 
بعد از وضع حمل به انگیزه تغییرات هورمونی شدنی است خانم ها مبتلا ریزش مو شوند. معمولاً در بعضی از مادرها، تقریباً چند ماه پس از زایمان ریزش موی میانه الی شدید رخ می دهد. به شما پیشنهاد می شود، نگران نباشید!

این ریزش مو به دلیل دگرگونی ها هورمونی رخ دیتا و با گذشت زمان، برطرف خواهد شد. با این حال برای مهار و اطلاع از طریق شفا ریزش مو بعد از وضع حمل بهتر است به نکات زیر توجه کنید.
چرا بانو ها پس از زایمان مبتلا ریزش مو می شوند؟
همانطور که گفته شد، د
The latest hair transplant in Iran

The most recent hair transplantation in Iran and the world is Sut hair transplantation. This technique is now recognized not only in Iran but also in the world as the best treatment for hair loss, and the high success rate of this procedure as well as the satisfaction of clients and volunteers with this method have all made them proud We can offer Sut hair transplant as the best method in our country.
This method has long been approved by global scientific organizations and is now used exclusively by the Renaissance Hair Transplant and Repair Center. This method has many advantages over traditional hair transplantation methods including hair transplantation using Fit, FUE, FUT, BHT or other previously used methods including:
- The possibility of hair t
سازش پزیری شترمرغ

Adaptation of the ostrich
The ostrich is very adaptable and thrives under extreme conditions. Among the many ways of regulating its body temperature, it controls heat loss during cold weather by covering its thighs with its wings, and during hot weather, by lifting and moving its wings, it creates a gentle breeze. The feathers are excellent insulators, minimizing heat gain from direct solar radiation, as well as reducing heat loss during cold desert nights.
It has a remarkable tolerance to heat, withstanding air temperatures of 56°C without undue stress. Heat is lost by panting via the well-developed air sac system that avoids overventilation of the lungs and consequent dangerous water loss (Jones, 1982). Adaptations of the blood circulatory syste
EMS Training چگونه عمل می کند؟
در واقع کار EMS به وسیله فرکانس پایین در حدود ۱۵۰ ضربه در
ثانیه و نیروی خفیف جریان الکتریکی کمتر از ۱۰۰ مگا آمپر انجام می
گیرد. و بطور همزمان تمرین موثری بر ساختار عضلانی بدن انجام می گیرد.
هر ضربه با یک تکان ناگهانی همراه است. بعد از تعداد معینی ضربه
متوالی که در مدت کوتاه و با شدت مشخصی انجام می گیرد،‌تمام عضله ها
دچار انقباض می شوند
آیا می توانم با EMS Training (ماساژ ضربانی با وسیله
دستگاه) وزنم را کاهش دهم؟
قطعا! بزرگترین
کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر ۲ تا ۶ متری بوده و از آن می توان برای تمیزکاری و تعمیرات نمای ساختمان، بالابردن مصالح ساختمانی، جا به جایی تجهیزات کارگاهی و غیره از آن استفاده کرد. کلایمر در واقع جانشین بسیار مناسبی برای داربست های ساختمانی می باشد که علاوه بر هزینه بر بودن، وقت زیادی نیز جهت نصب آنها گرفته می شود.
کلایمر پرتابل و مزایای آن
کلایمر بوسیله موتورهای وینچی که با سیم بکسل مخصوص به پایه های نگهد
1-کاهش تماس با مواد شیمیاییمطالعات نشان داده اند که بین تماس با سموم شیمیایی محیطی و ابتلا به آندومتریوز رابطه وجود دارد. یک راه برای کاهش مصرف این مواد شیمیایی، کاهش مصرف چربی های حیوانی بخصوص لبنیات پرچرب، گوشت قرمز و ماهی است. دیوکسینها و PCB ها در چربی حیوانات تجمع میابند و بنابراین یکی از منابع این مواد شیمیایی محسوب میشوند.
نکته ی جالب توجه این است که مطالعات مربوط به رژیم غذایی و آندومتریوز هم از این ادعا حمایت میکند. برای مثال یک مطال
سلام به همه دوستان
همین طور که میدونید ‌ما در Cluster اوراکل جندین نوع IP‌داریم اولین IP‌های که ما کار میکنیم برای اتصال به OS از طریق putty با استفاده از Public  IP‌ها هستن که این نوع IP‌های در اختیار و کنترل OS می  باشند
Virtual IP  یا به عبارتی VIP‌این  IP  ادرس ها در رنج public‌IP‌ ما هستند و تحت کنترل Oracle Cluster  هستن یه عبارتی زمنی که cluster ware  ما start می شه این Ip های روی کارت شبکه ما ایحاد میشن و زمانی که stop‌شد این Ip‌ها وجود خارجی نخواهند داشت خب مثلا ما وقتی cluster
در روزهای گرم تابستان شاید یکی از لذت بخش ترین کارها خوردن چند تکه یخ باشد. احتمالا تصور می کنید این کار چیزی جز یک لذت ساده نیست اما این عادت ضررهای زیادی برای سلامتی دارد و حتی می تواند نشان دهنده ی یک مشکل جسمانی یا روحی پنهان باشد. در ادامه می خواهیم ببینیم جویدن یخ چه مضراتی دارد و علت اصلی این عادت چیست.
۱- ممکن است نشانه ی مشکل مهمی باشد
شاید تصور کنید خوردن یخ ضرری ندارد اما اگر این کار تبدیل به عادتی شود که بی اختیار آن را انجام می دهید
کلایمر نوعی بالابر ساختمانی است که دارای یک سبد مخصوص به طول متغیر ۲ تا ۶ متری بوده و از آن می توان برای تمیزکاری و تعمیرات نمای ساختمان، بالابردن مصالح ساختمانی، جا به جایی تجهیزات کارگاهی و غیره از آن استفاده کرد. کلایمر در واقع جانشین بسیار مناسبی برای داربست های ساختمانی می باشد که علاوه بر هزینه بر بودن، وقت زیادی نیز جهت نصب آنها گرفته می شود.
کلایمر پرتابل و مزایای آن
کلایمر بوسیله موتورهای وینچی که با سیم بکسل مخصوص به پایه های نگهد
وقتی شوهر کنم عمرا عکس شوهرمو همه جا بذارم :|||| ( منظورم کاملا با اینستاست ! ) 
+ دختره ( یکی از دوستای قدیمیم ) از وقتی ازدواج کرده نان استاپ عکس شوهرش یا استوریه یا پست ! 
بابا حاجی ! چرا اخه ؟
ازدواج کردی باشه اوکی ، شوهرت خوش قیافه ست بازم باشه اوکی یه پست دو پست نه دیگ انقدر ... به خاطر خودتون میگم ! 
بعد جالبیش اینه که پیجش پرایوته و عکس شوهرشو تنها میذاره ... بعد از اون ور خواهرش بدتر :| یه مدت استوری هرشبش این بود که ما و داداش محسن ( شوهر خواهرش ) ف
چطور میشه از شنبه تا چهارشنبه مانگا بخونی،(یه مانگای بییی نظیر به اسم پاندورا هارتز)، پنجشنبه صبح مثل معتادا با خواهر کوچییکت کل یه انیمه رو نگاه کنی، ظهرش بشینی کتاب بنویسی و پدرت به بهانه امتحان ریاضی، همه چیزای قشنگی که تو مغزت بود رو تبدیل کنه به به سری خطخطی، شبش بخوابی، و صبح بیدار شی ببینی اخبار داره نان استاپ تو خونه پخش میشه.
سردار سلیمانی تبدیل میشه به شهید سلیمانی.
اولین واکنش این بود:همونی بود که مامان بزرگ دوست داشت؟ همونی که با
اپکس روتاری دندان پزشکی Dental Apex Rotary lonyx Endy 6200 

طراحی زیبا و ارگونومیک
صفحه نمایش LED
دارای تکنیک اندازه گیری چند فرکانسی
دارای سیستم آلارم اندازه گیری اشتباه
دقت اندازه گیری 0.1 میلیمتر
درصد خطای کمتر از 5 درصد
دارای کالیبراسیون خودکار
دارای پروب و آنگل اتوکلاو ابل
اپکس نسل 5
امکان کار در محیط های خشک ، مرطوب ، مملو از آرسی پرپ ، خون و عفونت
سرعت چرخش قابل تنظیم از 100 تا 500 دور در دقیقه
گشتاور ( تورک ) قابل تنظیم از 0.5 تا 4 نیوتن بر سانتی متر
ضریب گشت
Others : video games cause violence. They corrupt teenagers minds.Me playing skyrim which includes fighting, killing, gore scenes and blood : sitting on a chair at the inn listening to the bard playing his lute and just chillin' ... OrHorse riding and enjoying the beautiful nature of Skyrim, some times stopping and just admiring the view!
*video games don't CREATE violence, if someone becomes violent playing them, it's because that they tried channeling their anger and rage through games but they couldn't so they have no choice but to unleash it in the real world. There is nothing wrong with the games! So instead of changing the subject, confront the real question, where does this anger and rage come from? Why? How to stop it and how to help! Not ... " oh it's because of all the games you
چای سفید

چای سفید در زمان سلسله ی تانگ کشف شد. نخستین محصول چای سفید در زمان سلسله ی کوئینگ، از جوانه های جوان چای به دست آمد. در آن زمان، فقط اشراف از این چای استفاده می کردند. در اواخر دهه ی 1800، نوع «سوزن نقره ای» این چای به محبوبیت رسید و به جوامع غربی صادر شد. در سال 2000 تحقیقی درباره ی خواص مفید و محبوبیت چای سفید در دنیای غرب منتشر و سبب شد این نوشیدنی در بازار جهانی رونقی دوباره بگیرد.

شناسنامه چای سفید

به این ترتیب چای سفید که در ا
سلام
تصویر زیر بهترین تصویری هست که تا حالا از معماری یک شبکه یادگیری عمیق دیدم.
این تصویر از کتاب Deep Learning with Python هست. همانطور که در تصویر نشان داده شده، loss function یا objective function خروجی مورد انتظار را با خروجی تولید شده بوسیله شبکه مقایسه می کنه تا مشخص کنه که الگوریتم چقدر خوب عمل کرده.
تابع Optimizer هم عملیات تغییر و بهنگام سازی وزن ها را انجام میده.

نحوه سیم بندی و نحوه برنامه نویسی مدار استپ استارت با یک شستی به چه صورت است؟
در ویدیوی پایین این دو موضوع یعنی نحوه سیم بندی و نحوه برنامه نویسی مدار استپ استارت با یک شستی را آموزش داده ایم که پیشنهاد می کنم حتما ویدیوی زیر را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو
همچنین بخوانید : سافت استارتر چیست؟ و نحوه نصب سافت استارتر چگونه است؟
سیم بندی مدار استپ استارت با یک شستی که به صورت فیزیکی نیاز است انجام دهیم تا طبق برنامه مد نظر ما، مدار به درستی ک
What is Candy Jack?
Candy Jack is a mostly sativa strain that provides a swift boost to your mood alongside a sweet, citrus aroma. The fragrant smell is inherited from its Skunk #1 parent, while creative and focused effects stem from the Jack Herer side of the family. While its complex terpene profile may impress even the most hardened connoisseur, patients typically appreciate Candy Jack’s ability to counter stress, depression, and appetite loss. With a few Cannabis Cup wins already under its belt, Candy Jack’s potency, flavor, and effects have won this sativa a sterling reputation in the cannabis world. 
Soudabeh:Prayer for need
O My Creator!  To Your unseen knowledge and to Your Power over the creatures, as long as You know my life is khair (good) for me, keep me alive  but when death is better for me,   let me die. 
O God!  I request you for the word of sincerity and fear of Yourself whether you are pleased  and satisfied with or angry and wrathful of and  l call for moderation either in my poorness or in  my reachness. And also I ask for the eternal blessing and the everlasting light of eyesight  and  also let me  satisfied with Your  Decision on me.O Lord! I demand You good life after death and see You so closely and  l am enthusiasm to  join You and  meet You without being in state of loss,  harm or dark sedition. (  so that l will not be punished for my evil deeds,
مشاور پرورش شترمرغ

Influence of incubation management on pipping position, hatching ability and survival of ostrich chicks
Z Brand, SWP Cloete, IA Malecki, CR Brown

Abstract

Despite numerous studies, the effect of artificial incubation on the hatchability and survival of near-term ostrich chicks is still not well understood. Records from 13 975 eggs with embryos of 35 days and older, artificially incubated between 2006 and 2008, were analysed to determine the potential effect of pipping position upon the hatchability, and the subsequent survival of ostrich chicks. A total of 864 near-term chicks (6.9%) failed to pip. Chicks that pipped in the correct position had a higher probability of surviving hatching than those pipping in the incorrect position. Genotype did n
و خب می‌دونی؟ من هر لحظه حس می‌کنم دارم به خودم دروغ می‌گم. وقتی یه لحظه می‌گم که وای، تو چه‌قدر شبیه فلانی هستی، همون صداهه هست که بگه حرف مفت نزن، دروغ نگو. وقتی می‌گم تو اصل اصلی، تو خودتی دختر! باز هم صداهه هست که بگه دروغ می‌گی. حتی همین الان که دارم این رو می‌نویسم، صداهه داره می‌گه هیس، هیچی نگو. کم سر خودت و بقیه رو گول بمال.
و خب می‌دونی؟ عملا هیچی راضی‌ش نمی‌کنه، هیچی، هیچی. اگه بگم هست، می‌گه دروغ می‌گی و اگه بگم نیست همون حرف خ
اگر شما نمی‌توانید عکس‌ها، پرونده‌ها یا فایل‌های خود را باز کنید و پسوند Kvag به انتهای آن‌ها اضافه شده است، یعنی سیستم شما توسط یک باج‌گیر افزار از خانواده STOP/DJVU آلوده شده است[۱].
باج‌گیر افزار STOP/DJVU پرونده‌های خصوصی قرار داشته روی کامپیوتر قربانی را رمزگذاری می‌کند، سپس یک پیام نشان می‌دهد که اگر می‌خواهید فایل‌هایتان رمزگشایی شود باید مبلغی را به‌صورت بیت کوین پرداخت کنید. دستورالعمل پرداخت نیز روی دسکتاپ قربانی در یک فایل _readme.txt
استراتژی Pop n’ Stop اکسپرت آپشن: تعداد استراتژی‌هایی که از Breakoutها یا نقاط عبور و شکست سطوح استفاده می‌کنند، قابل توجه است. با این حال، نظارت همیشه و بدون توقف قیمت برای تشخیص نقاط شکست همیشه امکان پذیر نیست.

برای افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کلیک کنید.
حتی زمانی که بصورت همیشگی قیمت را نظارت می‌کنید نیز می‌توان دقیقا همان لحظه‌ای که باید معامله را باز کنید را به راحتی از دست بدهید.
در مواقع بسیاری، معامله‌گرانی که ب
۴ – برس گرد وسیع، برای صاف کردن موها
بهترین شامپو برای ریزش مو

در صورتی دوست دارید موهایتان شرایط‌دار شود یا این که در پی ساخت موهای موج‌دار می باشید، این برس برایتان مطلوب میباشد، اما چنین برسی برای صاف کردن موهای خیلی فر یا این که موهای کوتاه هم خیلی به عمل می آید.

۵ – برس دندانه چوبی، برای موهای فر

در شرایطی که موهایی فر دارید پیشنهاد می کنیم برسی با دندانه‌های چوبی تهیه و تنظیم نمایید، چون چنین برسی از طرفی فشار کمتری به موهای
گفته بودم که اگه دیوانه ساز ماجرا خودش بود نمی دونم چیکار کنم. هنوزم نمی‌دونم. و نخواهم دونست. عمیق‌ترین رابطه‌ای که تا حالا تجربه کرده بودم اواسط آبان ۹۸ خراب شد. نمی دونم ۱۵ آبان بود یا ۱۲. یه روزی از همین روزا. که من مجبور شدم شالگردنی که با هم بافته بودیمو بشکافم. شالگردنی که کامواشو دوتایی از خرازی سر کوچهٔ آموزشگاه خریده بودیم. شالگردنی که قرار بود از جفتمون درمقابل سرمایی که معلول حملهٔ دیوانه سازاست محافظت کنه. قرار بود نذاره سوز ج
dear future parisa,
During my entire life i have never seen a girl like you, strong and visionary. A hopeful girl that believes and makes the world a better place for life. I am writing to you now, because i want to remind you why you have already stayed were you are. the things that made you finally decide unfortunately are not positive motivations. I am making the decision to leave everything behind myself. to stop having a life trying to fix issues that are out of my control. these days all the doors are closed and i have no more energy to fight to stay. I can guess that the day you are reading this you are depressed of the difficulties around you, you may have missed your parents, family, friends and so on, but please stay strong, the world is a place to choose and to decide. It is not
سلام به همه دوستان
همین طور که میدونید ‌ما در Cluster اوراکل جندین نوع IP‌داریم اولین IP‌های که ما کار میکنیم برای اتصال به OS از طریق putty با استفاده از Public  IP‌ها هستن که این نوع IP‌های در اختیار و کنترل OS می  باشند
Virtual IP  یا به عبارتی VIP‌این  IP  ادرس ها در رنج public‌IP‌ ما هستند و تحت کنترل Oracle Cluster  هستن یه عبارتی زمنی که cluster ware  ما start می شه این Ip های روی کارت شبکه ما ایحاد میشن و زمانی که stop‌شد این Ip‌ها وجود خارجی نخواهند داشت خب مثلا ما وقتی cluster
(من در تصویر قایقی خواستم ساخت، که کاش با همان دور شده بودم)
الف.
 نوشتن را از یاد نبرده باشم خوب است. بعد از الف، ب می‌آمد به گمان‌م.
مضحک‌ترین اتّفاقی زمانی که برای آدم می‌افتد دیر گذشتن در عین "چه زود گذشت"‌ست. حالا که به یاد می‌آرم تمام روزهای گذشته را، روزهایی که قرار بود نوزده‌ساله‌گی سال رشد باشد، روزهایی که قرار بود به هول‌ناکیِ سال قبل‌ش نشود، روزهایی که قرار بود هم کار کنم و هم درس بخوانم، قرار بود استاپ‌موشن‌م تمام بشود، قرار
تعداد زیادی از افرادی که به دبیرستان می‌روند و در سن نوجوانی قرار دارند، ممکن است دچار هیجانات بیش از حد شوند که مشکلاتی را برایشان به وجود می‌آورد. برخی از این هیجانات با افزایش سن از بین نمی‌روند و در مواقعی، باعث بروز رفتارهای خطرناکی می‌شوند که در زندگی خود و دوستانشان، مشکل ایجاد می‌کند.
اگر فرزند شما هم نوجوانی است که نسبت به هیجان آسیب‌پذیری دارد، احتمالاً تاکنون متوجه این موضوع شده‌اید اما شاید ندانید که دقیقاً باید چه کنید. و
متن و ترجمه فارسی آهنگ جدید BTS و چارلی ایکس سی ایکس به نام Dream Glow

[Verse 1: Charli XCX]
I spend my whole life following the night time
من کل زندگیم رو صرف دنبال کردن لحظات شب میکنم
Can't see the stop sign what you gonna say (hey)
نمیتونم تابلو ایست رو ببینم چی میخوای بگی
Wandering quietly right into my dreams
سرگردان به سمت رویاهام میرم
It’s all that I see what you gonna say (hey)
این تمام چیزیه که میبینم چه حرفی برای زدن داری

[Pre-Chorus: Jungkook]
Always feeling something bigger something real wild
همیشه یه چیز بزرگ و یه چیز ماجراجویانه واقعی رو حس میکنم
Keep on sh
ویژگیهای لنز دوربین مدار بسته (2)

هایک ویژن – ویژگیهای لنز دوربین مدار بسته (2)
همانطور که در مقاله پیشین هایک ویژن گفتیم ؛میخواهیم درباره ویژگیهای لنز دوربین مدار بسته صحبت کنیم.در مقاله قبلی به مواردی چون :اندازه پیکسل لنزفاصله کانونی لنزFix یا Varifocal یا Motorizedپرداختیم .و برای هر یک ، لینک جداگانه ای نیز برای دسترسی به اطلاعات بیشتر گذاشتیم.شما میتوانید در همین جا نیز به این لینک ها (پیوندها) دسترسی پیدا کنید.همانگونه که در مقاله پیشین قول دا
ویندوز ۱۰ به صورتی طراحی شده که به شکل خودکار بروزرسان‌های مهم و بروزرسان‌های روزانه را دانلود کند. البته در بعضی مواقع حجم این بروزرسان‌ها بسیار زیاد است و ممکن است که سرعت اینترنت شما را کم کنند یا حتی روی عملکرد سیستم‌ عامل هم در آن زمان تاثیر بگذارند. به همین دلیل در بعضی مواقع باید قابلیت بروزرسان خودکار این سیستم عامل را از کار انداخت. در این مطلب با این روند آشنا خواهید شد. 

_ در ابتدا دکمه win+R  را می‌زنیم تا وارد منوی run شویم.
_در دا
1. جویدن کاملا و کم کردن سرعت
مغز شما نیاز به زمان برای پردازش است که شما به اندازه کافی برای خوردن داشته ام.
جویدن مواد غذایی خود را به طور کامل باعث می شود شما بیشتر به آرامی خوردن, است که همراه با کاهش مصرف مواد غذایی, افزایش پری و اندازه بخش کوچکتر 
چگونه به سرعت شما را به پایان وعده های غذایی خود را نیز ممکن است  لاغری بدون ورزش وزن خود را تحت تاثیر قرار.
بررسی اخیر از 23 مطالعات مشاهده گزارش داد که خواران سریع تر هستند احتمال بیشتری برای به
خوردنی های چاق کننده:
• شیر، عسل، میوه به با هسته، برگ چغندر،مویز ۲۱ عدد ناشتا
• خوردن گوشت (کبوتر و گوسفند)
• حلیم خوردن
• گوشت و شیر را با هم پخته و خوردن
• خوردن غذای کواکب (غذایی متشکل از ماش و عدس و نخود) / ترید خوردن (گوشت)
ادامه مطلب
سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در حال بررسی میزان بالای واکنش معکوس به نرم ‌کننده‌ها در محصولات WEN است. هیچ مساله‌ی تهدید‌کننده‌ای وجود ندارد اما قطعا بر زندگی ما تاثیرگذار است، چرا که بسیاری افراد ریزش مو، تاسی و تحریک پوست را تجربه می‌کنند. گزارش ها نشان می‌دهند مقصر تمام واکنش‌ها آشکار نشده، اما بعید است که با وجود قدرت مواد نگهدارنده در بیشتر محصولات بدون نسخه، به باکتری ارتباط داشته باشد.
ادامه مطلب
Soudabeh:نظر  الی وجهک و شوق  الی لقا یک 
That is,  man desperately wants to visit God. Not because he had done a bad thing and has turned to God with remorse. But sincerely read God.Sincerely deals with divine promises and does  not related to events. Faith belongs to one's self,  but guidance is from God.اللهم زینا بزینه الایمان و جعلناه  هدا مهدیین  یا رب العالمین  in this part,  the individual himself receives guidance and flows it. زینت الایمان To achieve ultimate growth,  beliefs Through this prayer   Hazrat Fatima ( P.B.U.H)  adorns the need and she  becomes an intermediary for guidance. زینت ایمان Ornament of faith is the prayer that she expresses.  She makes a thinkin
What is meant by Hair Transplant?
Hair
Transplant is a surgical procedure where hair follicles are transplanted from
one part of the body to the scalp or face of a patient. The part of the body
from which the follicles are taken is called the donor site and the part of the
scalp or face where follicles are placed is called the recipient site.
Is Hair Transplant permanent?
Hair
transplants are usually permanent, as the translanted follicles are taken from
areas where hair loss will not occur. Patients may experience hair loss in
other areas of their scalp or face but in not the recipient site. The
transplanted hair will fall out after the surgery, but will grow back within
about six months. Surgeons usually prescribe medications to strengthen hair
follicles to prevent the loss of non-transp
جلسه بیست و هشتم – کدنویسی و فیلترنویسی Rsi - بخش 3
در جلسه 26 و 27 ، نحوه فیلترگذاری دیده بان بازار بورس را با معرفی تعدادی فیلترهای ساده آموزش دادیم . در این مبحث به معرفی فیلتر rsi که مشتمل بر کدهای برنامه نویسی حلقه ای است می پردازیم .
جدول دیده بان بازار بورس علاوه بر فیلدهای استاندارد طراحی شده توسط سازمان بورس ، دارای سه فیلد سفارشی هم هست که شما می توانید در موارد لزوم از آنها برای استخراج شاخصهای مورد نیاز شخصی خود استفاده کنید . برای مشاهد
علل ریزش مو در کودکان و راه‌های درمانـی

علت ریزش مو در کودکان

یکی از مواردی که ممکن است برای کودکان اتفاق بیفتد، ریزش مو است. که باعث نگرانی بسیاری از والدین شده است و دنبال چرایی و همچنین راه درمان برای ریزش موی فرزندشان هستند. در این مقاله ما دلایل ریزش موی کودکان و همچنین روش های درمان ریزش موی کودکان را گردآوری نموده ایم با آگاهی بیشتر با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
گفته بودم که اگه دیوانه ساز ماجرا خودش بود نمی دونم چیکار کنم. هنوزم نمی‌دونم. و نخواهم دونست. عمیق‌ترین رابطه‌ای که تا حالا تجربه کرده بودم اواسط آبان ۹۸ خراب شد. نمی دونم ۱۵ آبان بود یا ۱۲. یه روزی از همین روزا. که من مجبور شدم شالگردنی که با هم بافته بودیمو بشکافم. شالگردنی که کامواشو دوتایی از خرازی سر کوچهٔ آموزشگاه خریده بودیم. شالگردنی که قرار بود از جفتمون درمقابل سرمایی که معلول حملهٔ دیوانه سازاست محافظت کنه. قرار بود نذاره سوز ج
(من در تصویر قایقی خواستم ساخت، که کاش با همان دور شده بودم)
الف.
 نوشتن را از یاد نبرده باشم خوب است. بعد از الف، ب می‌آمد به گمان‌م.
مضحک‌ترین اتّفاقِ زمانی که برای آدم می‌افتد دیر گذشتن در عین "چه زود گذشت"‌ست. حالا که به یاد می‌آرم تمام روزهای گذشته را، روزهایی که قرار بود نوزده‌ساله‌گی سال رشد باشد، روزهایی که قرار بود به هول‌ناکیِ سال قبل‌ش نشود، روزهایی که قرار بود هم کار کنم و هم درس بخوانم، قرار بود استاپ‌موشن‌م تمام بشود، قرار

// 2. This code loads the IFrame Player API code asynchronously.
var tag = document.createElement('script');
tag.src = "https://www.youtube.com/iframe_api";
var firstScriptTag = document.getElementsByTagName('script')[0];
firstScriptTag.parentNode.insertBefore(tag, firstScriptTag);
// 3. This function creates an (and YouTube player)
// after the API code downloads.
var player;
function onYouTubeIframeAPIReady() {
player = new YT.Player('player', {
height: '500',
width: '500',
videoId: 'aJTN9G7J31k',
events: {
'onReady': onPlayerReady,
'onStateChange': onPlayerStateChange
}
});